RAKO CONCEPT AKCENT listela 25x1,5cm oranžová VLAG8001

Výrobce Rako
Kód zboží 280015568000000678
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 73 Kč

Akční cena: 59 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAKO CONCEPT AKCENT listela 25x1,5cm oranžová VLAG8001

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 250x15 mm
Tloušťka: 6 mm
Barva: oranžová
Materiál: sklo
Povrch: hladký
Mrazuvzdornost: NE
Rektifikovaný obklad: NE
Probarvený střep: NE

- obkladový prvek určený na stěnu

Série nabízí studené a teplé varianty jednobarevných matných obkládaček ve formátech 20 x 40 cm a 25 x 33 cm. Designově nenápadné a přitom velmi specifické jsou dekorace Celine, Monopoli, Akcent a Interia. Jejich dokonalost je v přirozeném splynutí obložených ploch nebo jednotlivých kompozic. Celá série včetně dekorací je postavena tak, aby si vybral zákazník dávající přednost strohému minimalistickému stylu stejně jako člověk upřednostňující přírodní barvy či moderní styl.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.