KORADO KORALUX LINEAR MAX - E koupelnový radiátor 900/600, tyč vlevo ze skříně/zásuvky, alloy black

Výrobce Korado
Kód zboží 178019549013680034
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 9 946 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Trubková otopná tělesa s rovnými profily KORALUX LINEAR MAX-E jsou vyráběna jako samostatná přímotopná elektrická otopná tělesa. Jsou osazena elektrickým topným tělesem vybaveným omezovačem teploty a naplněna nemrznoucí směsí, což umožňuje použití v objektech s předpokládaným poklesem teploty do -10 °C.

Při pohledu na el. přímotopné těleso KORALUX LINEAR MAX-E umístěné na stěně je elektrické topné těleso standardně vždy osazeno v jeho levém svislém profilu. Připojuje se na pevný elektrický rozvod přívodním kabelem do instalační krabice nebo lze na přívodní kabel namontovat dodatečně příslušenství pro připojení do síťové zásuvky.

Přímotopná elektrická tělesa KORALUX LINEAR MAX-E mohou být instalována pouze ve svislé poloze a nevyžadují při provozu expanzní ani pojistné tlakové zařízení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.46 MB
Technický list PDF 763.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 471.16 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.46 MB
Technický list PDF 763.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 471.16 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB