KORADO KORALUX LINEAR EXCLUSIVE - M koupelnový radiátor 1820/750, spodní středové připojení, chrom

Výrobce Korado
Kód zboží 178019549013570011
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 17 068 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Elegantní chromovaná tělesa KORALUX LINEAR EXCLUSIVE-M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a rovných profilů s kruhovým průřezem. Konstrukční řešení umožňuje dosoušení textilií. Tento druh radiátoru se hodí pro teplovodní systémy ústředního vytápění s nuceným i samotížným oběhem, s maximálním provozním přetlakem 1,0 MPa. Nejvyšší přípustná provozní teplota je 110 °C. Určeno především k vytápění koupelen, WC, kuchyní a technických místností.

KORALUX LINEAR EXCLUSIVE-M je trubkové otopné těleso upravené pro spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění. Pro připojení otopného tělesa lze použít integrovanou armaturu HM dodávanou včetně termostatické hlavice.

Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.54 MB
Technický list PDF 10.54 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.54 MB
Technický list PDF 10.54 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB