WALRAVEN BIS PACIFYRE MP protipožární povlak 12,5kg, stěrkovatelný

Výrobce Walraven
Kód zboží 287073588300000000
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 10 955 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Hmotnost: 12,5 kg

- podle volby roztíratelný, stříkatelný a stěrkovatelný povlak
- vhodné pro instalaci v mokrém nebo vlhkém prostředí
- povlak může zmrznout, po rozmrazení lze bez omezení i nadále používat

Walraven Group je špičkovým hráčem na celosvětovém trhu s instalačním materiálem. Společnost se sídlem v Mijdrechtu, Nizozemsku, má své vlastní výrobní závody a prodejní kanceláře po celém světě a vždy zaručovala nejvyšší kvalitu během 75 let. Walraven vyrábí a dodává širokou škálu materiálů používaných montéry po celém světě, což jim umožní ušetřit čas při montáži a nabízí nejvyšší míru spolehlivosti v provozu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 742.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 598.71 KB
Technický list PDF 222.63 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 742.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 598.71 KB
Technický list PDF 222.63 KB