CONCEPT VPT75-03 termostatický ventil 3/4“ radiátorový, přímý, s přednastavením

Výrobce Concept
Kód zboží 150047000110350003
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 704 Kč

Naše cena: 577 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 3/4"
Připojovací závit pro hlavici: M30x1,5

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Pracovní teplota: max. 130 °C
Provozní tlak: max. 10 bar
Rozsah nominálního průtoku: 20 až 170kg/hod

- lze používat pro průtok vody oběma směry, i proti směru šipky vyražené na těle. Průtokové charakteristiky a bezhlučnost jsou zajištěny i při opačném směru proudění vody.
- přednastavení prostřednictvím clony
- silná vratnou pružinu. Díky tomu ventil nikdy nezůstane po letní sezóně uvázlý v zavřené poloze. Silná pružina také přispívá k přesnosti regulace, kdy hystereze třením na o-kroužku je relativně zanedbatelná a čidlo v hlavici je lépe vymezené.

Použití termostatických ventilů v kombinaci s termostatickou hlavicí umožňuje individuální nastavení teploty v různých místnostech dle způsobu jejich využití a tím dosáhnout výrazných úspor energie při vytápění. Termostatické ventily se používají pro dvoutrubkové otopné soustavy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 3.34 MB
Montážní návod PDF 1.36 MB
Prohlášení o shodě PDF 77.19 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 3.34 MB
Montážní návod PDF 1.36 MB
Prohlášení o shodě PDF 77.19 KB