CHUDĚJ krytka jednoduchá 25-26mm, bílá

Výrobce Chuděj
Kód zboží 900266300100020029
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 6 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr: 25-26 mm
Výška: 9,1 mm

Barva: bílá

Dělené krytky potrubí se používají k zakrytí průchozích otvorů rozvodů potrubí v podlaze, stěně a stropu. Ucelená rozměrová řada umožňuje použít krytky pro všechny rozměry potrubí od 12 – 28 mm. Provedení jednoduché i dvojité. Rámeček KB a KCH slouží pro instalaci dvou trubkových krytek, tímto způsobem umožnuje zakrytí dvojitého potrubí. Rámeček je dělený.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 64.86 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 64.86 KB