CONCEPT PCR regulátor průtoku 1/2"x1/2" mezi sprchovou hadicí a baterií, chrom

Výrobce Neoperl
Kód zboží 900226058800020004
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 242 Kč

Akční cena: 182 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 30. 11. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT PCR regulátor průtoku 1/2"x1/2" mezi sprchovou hadicí a baterií, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průtok: 7l/min
Rozměr: 1/2"x1/2"

Barva: chrom

Jedná se o speciální vložky do sprchových hadic nebo sprchových baterií, které omezí průtok vody bez ohledu na tlak v rozsahu 2 až15 litrůvody za minutu dle zvoleného typu omezovače. Díky těmto omezovačům můžete kdykoli výrazně snížit vaše náklady za vodu. Navíc využíváním těchto omezovačů šetříte kromě svých peněz také přírodu, protože zabráníte plýtvání vodou. Jednotlivé vložky jsou barevně rozlišeny, přičemž každá barva určuje maximální průtok vody v případě jejího využití. Vložky jsou dostupné ve více průměrech pro různé způsoby jejich umístění.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: CONCEPT PCR regulátor průtoku 1/2"x1/2" mezi sprchovou hadicí a baterií, chrom

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?