Doplněk osoušeč rukou Vortice Optimal Dry A - automatický

Výrobce Vortice
Kód zboží 270030287800020003
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 5 300 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Sušič rukou pro frekventované provozy, automatické provedení, infračervený senzor reagující na přítomnost rukou ve vzdálenosti 0 - 35cm dle nastavení, nastavitelný časový doběh 20 – 60 vteřin, dodávka obsahuje montážní klíč pro zkrutky k otevření krytu, jednoduchá montáž na zeď pomocí tří šroubů, krytí IPX4 (ochrana proti stříkající vodě), zařízení nemusí být uzemněno, má dvojitou izolaci, sušiče rukou jsou vyrobeny z anti-UV ABS umělé hmoty s uzamykatelným krytem, ventilátor sušičů má indukční motor s tepelnou pojistkou, bezpečnostní termostat, který odpojuje zařízení při přehřátí, bílé provedení
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 359.65 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 359.65 KB