DURAVIT D-CODE zásobník na mýdlo, chrom/sklo

Výrobce Duravit
Kód zboží 270005018500000000
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 4 501 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT D-CODE zásobník na mýdlo, chrom/sklo

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Výška: 163 mm
Hmotnost: 0,5 kg

Barva: chrom

- upevnění ke stěně

Duravit D-Code. Klíč k elegantní koupelně. Samozřejmě, že dobrý design není všechno, ale všechny stejně designově navržené předměty dělají život mnohem příjemnějším. Tím spíše, pokud jsou cenově dostupné. Duravit D-Code z Duravitu je nový druh koupelen - od kompletního umyvadla, důsledně navrženého a za vynikající cenu. Jeho vzhled je zdrženlivý, představuje obdélníkové tvary se zaoblenými rohy – klasický tvar umyvadla. To je to, co dělá Duravit D-Code tak nadčasově moderní - charakteristický znak dobrého designu. S alternativami a řešením pro všechny myslitelné situace. Duravit D-Code je série, na kterou mnozí lidé čekali - možná včetně Vás.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 308.21 KB
Technický list PDF 50.62 KB
Prohlášení o shodě PDF 690.25 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 308.21 KB
Technický list PDF 50.62 KB
Prohlášení o shodě PDF 690.25 KB