MARAZZI SISTEMN dlažba 60x60cm naturale, grigio medio

Výrobce Marazzi
Kód zboží 278015653600020055
Měrná jednotka M2
   

Katalogová cena: 2 197 Kč

Naše cena: 1 758 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 60x60 cm
Tloušťka: 10,5 mm
Barva: grigio medio
Materiál: keramická slinutá
Mrazuvzdornost: ANO
Povrch: mat
Rektifikováno: ANO
Protiskluz: R10 B

Sistem N od Marazzi Tecnica je inovativní materiál, který se vyrábí pomocí ekologicky uvědomělých,“state-of-the-art“ výrobních procesů. Kolekce keramických obkladů s neutrálními odstíny odstupňovaných od bílé po černou, tři nádherné povrchy a čtyři různé velikosti, to je keramický projekt s vysokými hodnotami technické úrovně, který se kombinuje s kolekcí SistemA a SistemT.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB