DEN BRAVEN S-T8 těsnící pás 120mmx10m, šedá

Výrobce Den Braven
Kód zboží 216014000009250009
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 387 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 120 mm
Délka: 10 m
Tepelná odolnost: -35 / +100°C
Aplikační teplota: +10 / +30°C
Pevnost v tahu: ? 7,0 MPa
Poměrné prodloužení: 70 – 80%
Vodotěsnost: při tlaku 4,0 MPa (40 barů)

Materiál: polypropylen / kaučuk
Barva: šedá

- vysoká pružnost
- vysoký difúzní odpor proti radonu
- výborná odolnost proti rozdílným teplotám
- odolný solím, ředěným kyselinám i zásadám

Pro trvale pružné utěsnění stykových a rohových spár, průchodů ve stěnách a podlahách, odpadů v bazénech, nádržích a sprchových koutech. Odolává širokému rozpětí teplot, solím, ředěným kyselinám a zásadám. Trvale pružný kaučukový pás na bázi speciální polypropylenové tkaniny s alkalickou ochranou, opatřenou kaučukovým nástřikem. Po aplikaci s Tekutou lepenkou (S-T8) nebo Tekutou elastickou hydroizolací vytváří pružné těsnění rohových spár ve stěnách a podlahách. Součástí systému jsou také: vnitřní, vnější roh a pružná průchodka.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 169.19 KB
Technický list PDF 86.53 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 169.19 KB
Technický list PDF 86.53 KB