CERESIT CT 17 penetrační nátěr 2l, hloubkový, rychleschnoucí

Výrobce Ceresit
Kód zboží 251031712806260001
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 305 Kč

Naše cena: 259 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Obsah balení: 2 l
Hustota: 1,0 kg/l
Doba schnutí: cca 2 hod
Teplota zpracování: od +5 °C do + 25 °C
Spotřeba: od 0,1 do 0,5 l/m v závislosti na nasákavosti podkladu

Materiál: neutrální disperze ze syntetických živic s malým množstvím pigmentových přísad

- základní nátěr pro ošetření nasákavých podkladů před lepením obkladových materiálů, nanesením povrchových vrstev a vyrovnávacích hmot
- u pro interiér i exteriér
- zpevňuje povrchy
- snižuje nasákavost
- zvyšuje přilnavost
- neobsahuje rozpouštědla
- paropropustný

Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Stavební díla musí splňovat náročné požadavky z hlediska funkčního i ekonomického, pro rozličné oblasti stavebnictví, ať už se jedná o objekty bytové, občanské či průmyslové. Pouze vzájemné sladění kvalitních materiálů s dokonale propracovanou technologií prováděných prací dokáže splnit náročné požadavky investorů a uživatelů. Produkty Ceresit, začleněné v jednotlivých systémech, se vyznačují vzájemnou podobností fyzikálních a chemických vlastností, čímž je zabezpečena dokonalá spolupráce všech vrstev.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 561.30 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 90.77 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 561.30 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 90.77 KB