IDEAL STANDARD EUROVIT závěsný bidet 360x520mm s otvorem bílá V493101

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 230078037504800021
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 3 606 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 520 mm
Výška: 370 mm
Hmotnost: 15 kg

Barva: bílá Ideal Plus
Materiál: slinutý keramický střep

- upevnění 2 x M12 x 150 mm - není součástí balení

- s otvorem pro baterii uprostřed
- instalace s upevňovací sadou do plné stěny nejméně 120 mm nebo s nosným rámem do lehkých zděných a sádrokartonových příček

Eurovit je nejrozšířenější kolekcí sanitární keramiky na světě. Díky kompletnosti a velké přizpůsobivosti je ideálním řešením pro téměř všechny stavební projekty. Praktický a atraktivní design výrobků je vhodný pro vybavení privátních koupelen, stejně tak pro projekty v oblasti bydlení, komerční nebo veřejný sektor.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 320.08 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 320.08 KB