RAVAK CHROME 065.00 vanová/sprchová baterie 140x10x212mm podomítková pro R-box

Výrobce Ravak
Kód zboží 260067568500350003
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 3 990 Kč s DPH

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK CHROME 065.00 vanová/sprchová baterie 140x10x212mm podomítková pro R-box

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 140 mm
Hloubka: 10 mm
Výška: 212 mm

- základní těleso pro podomítkové baterie R-box RB 070.50 není součástí baterie, je nutné jej dokoupit
- keramická kartuš o průměru 35 mm
- vhodná pro všechny vany a sprchové kouty RAVAK
- vanu je nutné opatřit napouštěním přepadem včetně odtoku a stěnovým vývodem sprchy
- sprchový kout je nutné opatřit pevnou sprchou, ruční sprchou a stěnovým vývodem pro ruční sprchu
- pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK
- na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome
- R-box: R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

Podomítkové baterie Chrome nabízíme bez přepínače pro sprchové kouty s jednou sprchou nebo k vaně s napouštěním přepadem, bez možnosti sprchování. Podomítkové baterie s přepínačem jsou určeny pro sprchové kouty s pevnou a ruční sprchou nebo k vanám s napouštěním přepadem a možností sprchování. Pokud se rozhodnete pro podomítkovou baterii s přepínačem, opatřete vanu napouštěním přepadem včetně odtoku. Přepínač slouží k přepínání mezi napouštěním přepadem ve vaně a sprchování sprchovou růžicí. Ve sprchovém koutu slouží k přepínání mezi pevnou sprchou a ruční sprchou.