LAUFEN KARTELL BY LAUFEN umyvadlová páková baterie (disk) s výtokem, s automatickou výpustí, chrom/transparent 3.1133.1.004.111.1

Výrobce Laufen
Kód zboží 260066051500050047
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 16 546 Kč

Akční cena: 14 891 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN KARTELL BY LAUFEN umyvadlová páková baterie (disk) s výtokem, s automatickou výpustí, chrom/transparent 3.1133.1.004.111.1

- barva: chrom/transparent
- průtok: 5,7 l/min
- s výtokem 110 mm
- včetně 1 plastového disku v provedení transparent
- s automatickou výpustí

Kolekce Kartell by Laufen opomíjí tradiční barvy a staví barevné světelné perspektivy do volných prostor domácnosti, kde smysly mohou ustupovat emocím. V nových koupelnách Kartell by Laufen se představuje revoluční materiál SaphirKeramik, s nímž lze dosáhnout parametrů, které byly až doposud nemyslitelné. V rozích umyvadla tenkých jako břitva se můžeme setkat s poloměrem křivosti pouhých 1-2 mm, což umyvadlo nesmírně odlehčuje, nejen opticky, ale i ve skutečnosti - materiál SaphirKeramik má oproti běžné keramice pouze poloviční hmotnost a vykazuje přitom jedinečnou mechanickou odolnost. Přísnou geometrii keramických prvků odlehčuje pestrobarevná lehkost plastových dílů v transparentním provedení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 56.56 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 56.56 KB