Baterie umyvadlová Hansgrohe stojánková páková Metris se sprškou Bidette 32128000 vč.držáku chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000050238
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 9 529 Kč

Akční cena: 7 147 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE METRIS sada Bidette 1jet ruční sprcha/Metris páková umyvadlová baterie chrom 31285000

- rozměr přívodů: DN15
- sprchová hadice: 1,60 m
- barva: chrom
- keramická kartuše

- průtok: 5 l/min
- nastavitelné omezení teploty
- odtoková souprava Push-Open
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Konec s kompromisy! Pět nových baterií se postará o nepoznaný pocit prostoru v koupelně. Ať už se obklopujete rádi klasickými designy nebo kombinujete různá stylová období: nabídka Metris je v minimalistickém designu a dá se použít téměř všude.