AXOR MONTREUX tříotvorová umyvadlová armatura s odtokovou soupravou s táhlem kartáčový nikl 16513820

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 260066032000100048
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 37 093 Kč

Akční cena: 27 819 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR MONTREUX tříotvorová umyvadlová armatura s odtokovou soupravou s táhlem kartáčový nikl 16513820

- rozměr přívodů: DN15
- rozsah otočení: 120
- odtoková souprava s táhlem: G 1
- výtok: 175 mm
- barva: kartáčový nikl
- keramické ventily 180 pro teplou a studenou vodu

- normální proud
- omezení průtoku na 5 l/min
- omezení teploty není nastavitelné
- vhodná pro průtokové ohřívače vody
- ComfortZone 180

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
EcoSmart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
ComfortZone:Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.

Užijte si v koupelně a v kuchyni skvělý design a více individuality. Axor doplnil své úspěšné kolekce, které vznikly ve spolupráci s mezinárodně uznávanými architekty. Poznejte nové možnosti a vyberte si řešení, které povede k Vaši požadované koupelně. A k dokonalému pohodlí v kuchyni.