AXOR STARCK ORGANIC termostatická sprchová baterie DN15, nástěnná, chrom

Výrobce Axor
Kód zboží 260055532000300063
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 33 748 Kč

Naše cena: 23 624 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: DN15

Barva: chrom
Materiál: mosaz

- obsahuje: kovovou rozetu
- 1 spotřebič
- zpětný ventil s odhlučněním
- průtokové množství 20 l/min.
- bezpečnostní pojistka 40°

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 1.02 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 1.02 MB