AZP BRNO ZAP 1 žetonový automat 315x130mm, pro automatickou pračku, nerez ocel

Výrobce AZP
Kód zboží 260050007500000054
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 13 552 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AZP BRNO ZAP 1 žetonový automat 315x130mm, pro automatickou pračku, nerez ocel

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 315 mm
Hloubka: 80 mm
Výška: 130 mm
Hmotnost: 2,6 kg
Typ žetonu: ZT 1
Doba sepnutí výstupu za 1 žeton: 10 s – 10 hod. po 1 s

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 V, 50Hz
Příkon: 2 VA

Materiál: nerezová ocel

- automat je určený pro automatickou pračku

ZAP 1 je žetonový automat určený pro regulované používání automatické pračky, sušičky, případně jiného elektrického spotřebiče o příkonu odpovídajícím spínací schopnosti instalovaného stykače. Silová část není součástí dodávky a musí být objednána samostatně, případně řešena v projektu elektroinstalace.
Vhozenému žetonu odpovídá určitá doba připojení elektrického spotřebiče na napětí. Delší čas může uživatel zvolit vhozením několika žetonů. Po vhození žetonu automat sepne stykač v napájecím přívodu a na daný čas připojí spotřebič. Automat sčítá žetony, celkový čas sepnutí je dán násobkem času za 1 žeton a počtu žetonů.
Automat ZAP 1 má použití tam, kde je třeba připojit na určitou dobu elektrický spotřebič za stanovený poplatek.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 63.74 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 63.74 KB