ACO SHOWERDRAIN E QUADRATO sprchový rošt 1000mm, nerez ocel

Výrobce ACO
Kód zboží 871038502212910066
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 2 977 Kč

Naše cena: 2 441 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka: 1000 mm

Materiál: nerezová ocel

- vhodný ke sprchovým žlabům ShowerDrain E

Řešení ACO ShowerDrain poskytuje inspiraci pro kreativní design koupelny. Především by ale mělo být schopno přizpůsobit se každému našemu přání. To je důvod, proč ACO nabízí i nadstandardní délky, moderní nerezové rošty a kryty ze skla nebo kryty pro zadláždění, které zapadnou do požadovaného celkového vzhledu koupelny. Ve velkých koupelnách a podobných místnostech lze snadno kombinovat liniové a bodové odvodnění při zachování jednotného designu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 82.52 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 82.52 KB