AXOR ventil uzavírací kuchyňský, chrom

Výrobce Axor
Kód zboží 150067032000000026
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 890 Kč

Naše cena: 4 005 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

- účel použití: pro pracovní desky o tloušťce až 47 mm
- připojení pro spotřebič DN20

- povrchová úprava: chrom

Značka Axor ukazuje rozmanitost a kouzlo jednotlivých životních stylů promítajících se v koupelnách. Ve spolupráci s některými z nejúspěšnějších designérů světa vznikají rozsáhlé kolekce koupelen, které jsou tak osobité a různorodé, jako lidstvo samo a nabízí různé styly: od dynamicky elegantní obyvatelné koupelny, až po přírodou inspirovanou oázu klidu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 702.45 KB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 155.57 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 702.45 KB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 155.57 KB