AZP BRNO AUM 05 umyvadlo 400x300mm, závěsné, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 220026607500020010
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 10 817 Kč

Naše cena: 9 736 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 400 mm
Hloubka: 345 mm
Výška: 300 mm
Přívod vody: G 1/2"
Nastavitelný čas doběhu: 0-4 s (nastavena 1s)
Průměr odpadu: 40 mm
Hmotnost: 5 kg

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- lze koupit s baterií nebo samostatně

AUM 05 je automatické nerezové umyvadlo, určené pro upevnění na stěnu. Umyvadlo je vybaveno výtokovým ramínkem s bezdotykovým ovládáním. Optoelektronický snímač reaguje na ruce pod výtokovým ramínkem – po vložení rukou do zóny snímání se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody. Umyvadlo dodáváme také jako samostatný plášť bez baterie, s otvorem pro baterii d = 33 mm. Zakázkově lze dodat i bez otvoru - pro nástěnnou baterii. Součástí dodávky je odpad a drobný montážní materiál. Nerezové umyvadlo AUM 05 svou konstrukcí a provedením splňuje požadavky norem EU. Je určeno do potravinářských provozů, ale i tam, kde je požadováno zvýšení hygienické úrovně při maximální úspoře vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 80.23 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 80.23 KB