HANSGROHE CROMA 220 1JET horní sprcha 220mm, chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000077
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 9 174 Kč

Naše cena: 6 422 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr: 220 mm
Připojení: G1/2"
Průtokové množství proudu RainAir (při 0,3 MPa): 19 l/min

Barva: chrom

- druh proudu: RainAir
- kulový kloub: nastavitelný úhel horní sprchy
- materiál sprchového dílu: kov
- při čištění lze pohledový díl horní sprchy sejmout
- montáž: strop nebo stěna

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu v místo, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 6.21 MB
Návod k použití a údržbě PDF 773.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 172.11 KB
Technický list PDF 931.37 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 6.21 MB
Návod k použití a údržbě PDF 773.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 172.11 KB
Technický list PDF 931.37 KB