AZP BRNO AUZ 3 INV splachovač klozetů 220mm, tlakový pro tělesně postižené, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 258074507504900003
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 12 124 Kč

Naše cena: 10 306 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr (hlavní tlačítko): 220 mm
Průměr (pomocné tlačítko): 90 mm
Hmotnost: 3 kg
Přívod vody: G 3/4"
Doba splachování: 1-20 s (nastaveno 5 s)

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 v, 50 Hz
Příkon: 6 VA

Materiál: nerez

- ovládání piezzo tlačítkem
- antivandal provedení
- pro handicapované

AUZ 3 INV je tlakový splachovač klozetů určený pro sociální místnosti pro tělesně postižené. Dle speciálních požadavků na tyto místnosti je splachovač možné ovládat nezávisle ze dvou míst. Povrchovou část ovládání tvoří robustní nerezové kryty s odolnými piezotlačítky. Tato ovládají elektroniku, která po stisknutí tlačítka pouští přes elektromagnetický ventil tlakovou vodu do klozetu - dochází ke spláchnutí. Voda teče po provozovatelem zvolenou dobu. Na elektronice lze nastavit také nucenou pauzu po dvou spláchnutích, čímž dojde k zamezení záměrného splachování několikrát za sebou - záměrné plýtvání vodou. Délka nucené pauzy je správcem nastavitelná. Může být i nulová - tedy nucená pauza není. Automatický splachovač klozetu AUZ 3 INV je určen i pro sociální zařízení, kde je zvýšená možnost ničení zařízení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 89.28 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 64.89 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 89.28 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 64.89 KB