AZP BRNO AUP27 pisoár Felix 350mmx360mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, bílá

Výrobce AZP
Kód zboží 258032007504900022
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 14 121 Kč

Naše cena: 11 297 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 350 mm
Hloubka: 360 mm
Výška: 560 mm
Hmotnost: 10,5 kg
Přívod vody: G 1/2"
Tlak vody: 0,1 - 1,0 MPa
Průměr odpadu: 50 mm
Doba splachování: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 V, 50 Hz
Příkon: 6 VA

Barva: bílá

- inteligentní splachování
- samonasávací sifon
- jednoduchá montáž bez stavebního zásahu
- ke spláchnutí stačí pouze 1 litr vody
- hygienické spláchnutí
- jedinečný úklidový mód

Pisoáry s instalovaným automatickým inteligentním (IQ) splachovacím zařízením reagujícím na změny, které probíhají v sifonu. Vysoký hygienický standard je zajištěn tím, že odpadá nutnost manuálního splachování. IQ splachovací sada je uložena v zadní části pisoáru a je tedy mimo dosah uživatele, čímž je zároveň chráněna proti poškození. Ke spláchnutí pisoárů řady AU P stačí pouze 1 litr vody. Splachovač nereaguje na kolísající hladinu vody v sifonu ani na procházející osoby – nesplachuje tedy zbytečně, čímž také výrazně snižuje spotřebu vody.
Jedinečný úklidový mód deaktivuje pisoár pro snadné vyčištění sifonu, po 15 minutách se automaticky aktivuje a vrátí do původního nastavení. Po 24 hodinách klidu dojde k tzv. hygienickému spláchnutí. Všechny parametry splachovače jsou jednoduše nastavitelné přiložením magnetu ke keramice (pisoár se nemusí demontovat).
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.40 KB
Technický list PDF 1.04 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.40 KB
Technický list PDF 1.04 MB