KORADO KORALUX STANDARD koupelnový radiátor 900/500, spodní připojení, bílá RAL9016

Výrobce Korado
Kód zboží 178019549013500005
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 2 572 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Trubková otopná tělesa KORALUX STANDARD jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a rovných profilů s kruhovým průřezem. Konstrukční řešení umožňuje dosoušení textilií. Tento druh radiátoru se hodí pro teplovodní systémy ústředního vytápění s nuceným i samotížným oběhem, s maximálním provozním přetlakem 1,0 MPa . Nejvyšší přípustná provozní teplota je 110 °C. Ideální do malých koupelen nebo jako alternativní tělesa vhodná ke kombinaci s jiným druhem vytápění, např. podlahovým.

KORALUX STANDARD je trubkové topné těleso se spodním připojením zdola dolů s připojovací roztečí h odvozenou z jeho délky L. Konstrukce tělesa také umožňuje oboustranné připojení shora dolů.

Topná tělesa jsou dodávána se sadou pro upevnění na zeď včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.54 MB
Technický list PDF 10.54 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.54 MB
Technický list PDF 10.54 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.76 MB
Vzorník barev PDF 313.91 KB