RAVAK univerzální montážní sada

Výrobce Ravak
Kód zboží 900224468500020013
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 590 Kč

Naše cena: 502 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

- montážní sada k instalaci a utěsnění sprchových vaniček
- obsahuje: - silikonový tmel RAVAK 310 ml bílý
- samolepící pásek 2200 mm
- 2x krycí lištu 6/1200 mm
- pro dokonalé utěsnění sprchové vaničky, při její instalaci do již zcela obloženého sprchového prostoru
- univerzální montážní sada je vhodná pro všechny vaničky instalované do rohu
- k vaničkám montovaným do niky je nutné přikoupit další krycí lištu

Montážní přípravky slouží pro dokonalé utěsnění sprchových vaniček při jejich instalaci do již obloženého sprchového koutu. Nabízíme montážní sady, obsahující silikonový tmel RAVAK Professional, samolepící pásek a dvě krycí lišty. Montážní sada se používá pro dokonalé utěsnění sprchové vaničky při její instalaci do již zcela obloženého sprchového prostoru. Bez zásahu do stávajících povrchů stěn se docílí vzhledově perfektního a funkčního napojení sprchové vaničky na stěnu koupelny. Univerzální montážní sada je určena pro všechny sprchové vaničky montované do rohu. K vaničkám montovaným do niky je nutné přikoupit další krycí lištu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.