RAVAK A AVOCADO P panel 1600x565mm, akrylát, snowwhite

Výrobce Ravak
Kód zboží 900224368500020019
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 290 Kč

Naše cena: 4 497 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1600 mm
Výška: 565 mm
Délka: 1975 mm

Materiál: akrylát
Barva: snowwhite

Krycí panel A Avocado 160 L/P slouží k obložení asymetrické vany Avocado shodného rozměru a varianty.K přichycení akrylátového panelu je zapotřebí přikoupit panelkit Avocado.
Asymetrickou vanu Avocado nemusíte obkládat zdivem a keramikou, stačí si k ní koupit krycí akrylátový panel. Panel nainstalujete kolem vany během pár minut, přičemž ukrytý prostor zůstává kdykoliv přístupný. 
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 105.91 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 105.91 KB