TECE PROFIL montážní prvek 500x1153mm, pro umyvadla

Výrobce TECE
Kód zboží 218058378200020002
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 3 844 Kč

Naše cena: 2 806 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 500 mm
Hloubka: 90 mm
Výška: 1153 mm

- odpadní koleno DN 40/50 s pryžovvou manžetou NW 30/50 ( slouží i jako těsnění ), včetně ochranné zátky
- ochranná krytka
- zvlášť nutno objednat nástěnky TECEflex 16 x 1/2" x 1/2" nebo TECElogo 20 x 1/2", připojovací sadu pro upevnění do konstrukce z profilových trubek TECEprofil, nebo pro instalaci do sádrokartonových profilů a dřevěných konstrukcí, upevňovací desku pr připojení nástěnných armatur 9 020 041

TECEprofil je systém z profilových trubek použitelný pro výrobu lehkých stěn. Svoji hodnotu prokazuje již mnoho let. TECEprofil lze použít samostatně anebo jako součást lehkých stěn. V moderních koupelnách se toto systémové řešení uplatňuje snáze než dříve používané zděné konstrukce. Jednoduchá, rychlá a čistá montáž je hlavním důvodem.
Samonosná předstěnová instalace na zeď, rohové řešení a volně stojící stěny mohou být v koupelně postaveny rychle, pouze z několika profilových dílů. Z důvodu jeho mimořádné flexibility je TECEprofil vhodný nejen pro malé rodinné projekty, ale také nabízí neocenitelné výhody pro velké objekty, kde jsou různé druhy sanitárního zařízení. Bez ohledu na to, zda potřebujeme bezbariérovou nebo rohovou instalaci, je vždy po ruce vhodný montážní prvek.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 135.70 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 135.70 KB