HÜPPE DESIGN 501 ELEGANCE vanová zástěna 950-965x1500mm dvoudílná, stříbrná matná/čiré Anti-Plaque

Výrobce Huppe
Kód zboží 238067535500000134
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 26 656 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 950 - 965 mm
Výška: 1500 mm
Šířka 1. elementu: 220 mm
Šířka 2. elementu: 730 mm
Tloušťka skla: 6 mm

Materiál výplně: sklo
Typ výplně: čirá Anti-Plaque
Barva profilu: stříbrná matná

- vanová zástěna dvoudílná
- zvedací/spouštěcí mechanismus
- volitelné - sklo Anti-Plaque – sklo Huppe Anti-Plaque se snadným ošetřováním usnadňuje čištění a voda po něm rychleji stéká. Díky tomu dochází k menšímu usazování nečistot a vodního kamene. Pokud i tak zbudou, lze je odstranit velmi snadno bez použití agresivních prostředků. Anti-Plaque není povrchová vrstva na skle, nýbrž trvalý povrch skla.
- koncové krytky, prahová lišta a stabilizační vzpěry vždy ve stříbrné lesklé

Hüppe Design elegance. Podle čeho se pozná dobrý styl? Podle jeho elegantní uměřenosti. Podle vybraných materiálů. A vkusných detailů. To vše spojuje HÜPPE Design elegance do jediné designové řady, která je tak nevšední, že se nemusí ani tlačit do popředí. Její plynulé tvary jsou zároveň doprovázeny nejvyššími nároky na její funkcionalitu. HÜPPE Design elegance: Osvědčený princip, který byl stále rozvíjen, aby vyhověl nejvyšším nárokům - Vašim nárokům.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Vzorník barev PDF 198.49 KB
Montážní návod PDF 5.18 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 226.62 KB
Technický list PDF 52.35 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Vzorník barev PDF 198.49 KB
Montážní návod PDF 5.18 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 226.62 KB
Technický list PDF 52.35 KB