RAVAK AVDP3 160 vanové dveře 1570-1610x1380mm, třídílné, posuvné, bílá/rain

Výrobce Ravak
Kód zboží 238067668507100070
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 7 940 Kč

Akční cena: 6 749 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 12.12.2021

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1570-1610 mm
Výška: 1380 mm

Tloušťka výplně: -
Materiál: plast
Typ výplně: rain
Barva profilu: bílá

- dveře se skládají z jednoho pevného a dvou posuvných dílů
- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- AntiBlock je mechanismus, který zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů sprchového koutu a zajišťuje bezporuchový a tichý chod koutu
- vanovou zástěnu lze instalovat na vany Rosa I, Rosa II a Rosa 95 shodného rozměru a varianty (L/P)

Konstrukce je vyrobena ze silnostěnných hliníkových profilů s kvalitní povrchovou úpravou a maximální těsností. Vanové dveře lze instalovat k obdélníkovým vanám (Classic, Sonata, Campanula II, Vanda II a Lilia) nebo na jakoukoliv klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem. Vanové dveře AVDP3 jsou vhodné pro uzavření niky (tj. vyzděný prostor se třemi stěnami) nebo vytvoření uzavřeného prostoru v kombinaci s pevnou stěnou APSV.

Otočením vanových dveří AVDP3 o 180° získáme variantu vstupu zprava či zleva. Pomocí nastavovacího profilu je možné výrobek rozšířit o 20 mm. Vanové dveře umíme řešit i na míru.

Vanové zástěny i vanové dveře se hodí ke klasickým obdélníkovým vanám, u kterých je rozhodující rovný horní lem. Vyhovují modelům jako je například Classic, Sonata, Campanula II a Vanda II, ale zástěna 10CVS2 je vhodná i k vaně 10°. Díky univerzální a promyšlené konstrukci jsou však vanové zástěny RAVAK kompatibilní i s naprostou většinou ostatních obdélníkových van na trhu včetně van plechových. Vanové zástěny a vanové dveře zabraňují rozstřiku vody po koupelně, takže podlaha zůstane suchá a bezpečná. Údržbu a čištění navíc usnadňuje ochranná vrstva RAVAK AntiCalc® nanesená na skleněných výplních, která zabraňuje usazování vodního kamene. Posuvný systém dveří a možnost složení většiny zástěn usnadňuje obsluhu vany.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 983.71 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 137.96 KB
Technický list PDF 48.23 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 983.71 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 137.96 KB
Technický list PDF 48.23 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: RAVAK AVDP3 160 vanové dveře 1570-1610x1380mm, třídílné, posuvné, bílá/rain

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?