RAVAK SUPERNOVA PSS 75 pevná stěna 750x1850mm, jednodílná, bílá/pearl

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055668507100026
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 3 040 Kč

Akční cena: 2 432 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK SUPERNOVA PSS 75 pevná stěna 750x1850mm, jednodílná, bílá/pearl

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 720 - 755 mm
Výška: 1850 mm
Tloušťka výplně: 3 mm
Hmotnost: 7,710 kg

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: pearl
Barva profilu: bílá

- výrobek se skládá z jednoho pevného dílu
- RAVAK AntiCalc vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen

Ideální spoluhráč pro sprchové dveře SDZ2, SDZ3, SDOP. Jejich kombinací získáte sprchový kout v čtvercovém či obdélníkovém tvaru podle vašich potřeb. Hned vedle pevné stěny lze umístit pračku nebo umyvadlo.

Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží.

Konstrukce sprchových koutů Supernova je ze silnostěnného hliníku a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu v matném kovu, tzv. satin . Hodí se tak nejen do koupelen v domácnostech, ale i do prostor jako jsou hotely či penziony.

Výrobek se skládá z jednoho pevného dílu a není určen k samostatnému použití. Součástí balení je rohový spojovací profil pro připojení ke sprchovým dveřím či sprchovému koutu. K uchycení na stěnu se použije ustavovací profil, který obsahuje balení sprchových dveří či koutu. Případné nerovnosti stavebního otvoru lze kompenzovat pomocí nastavovacích profilů NPS. Pevná stěna PSS se dá kombinovat se sprchovými dveřmi s výškou 1850 mm (SDZ2, SDZ3, SDOP) k vytvoření sprchového koutu tvaru „L. Pomocí dvou pevných stěn PSS a sprchových dveří (SDZ2, SDZ3, SDOP) vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.19 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 137.96 KB
Certifikát PDF 2.36 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.19 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 137.96 KB
Certifikát PDF 2.36 MB