IDEAL STANDARD SYNERGY dveře pivotové 1000x1900mm, sklo, lesklá stříbrná

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 238055637507050113
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 23 051 Kč

Naše cena: 14 522 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 970 - 1020 mm
Výška: 1900 mm
Rozměr vstupu: 695 mm
Tloušťka výplně: 8 mm
Hmotnost: 33,3 kg

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: čirá
Barva profilu: lesklá stříbrná

- použitelné pro pravou i levou instalaci
- s povrchovou úpravou Ideal Clean (zamezuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění). Rám, profily a madla v provedení Silver bright (leskle stříbrná)
- otevírání dveří směrem ven do úhlu 90°
- nový kuličkový aretační mechanismus zajišťuje hladké otevírání dveří, horizontálně nastavitelný profil umožňuje dorovnání nerovných stěn
- nastavení: 25 mm

UPOZORNĚNÍ: Lze instalovat samostatně do niky nebo pro vytvoření obdélníkového sprchového koutu kombinujte s pevnou boční stěnou Synergy.

Program Synergy zahrnuje klasické sprchové kouty nejrůznějšího provedení a tvarů, ale také speciální řadu Synergy Wetroom, což jsou sprchové stěny, které lze použít pro instalaci přímo na podlahu nebo v kombinaci se sprchovou vaničkou. Sprchové kouty Synergy nabízejí díky svému sofistikovanému designu příjemný vzhled, který lze snadno uplatnit prakticky v jakékoliv koupelně, ale také komfort spojený s vysokou praktičností. Ke klíčovým vlastnostem sprchových koutů Synergy patří masivní bezpečnostní sklo o síle 8mm, které je navíc opatřeno speciální povrchovou úpravou Ideal Clean, která minimalizuje ukládání vodního kamene a umožňuje snadnou údržbu a čištění. Každý detail polorámové konstrukce je pečlivě promyšlený a kvalitně zpracovaný. Tak například dojezdy dveřních panelů (s funkcí Click and Clean) lze snadno uvolnit a vyčistit. Pojezdová kolečka zaručují plynulý a hlavně snadný pohyb dveří bez rušivých elementů. Pohledové zakončení skla u dveří a rám je opatřen speciální povrchovou úpravou Silver Bright (leskle stříbrná), která dává sprchovému koutu velmi moderní vzhled. Velká pozornost byla také věnována vodotěsnosti, a proto musely všechny typy sprchových koutů projít velmi náročnými zko
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 198.87 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 198.87 KB