RAVAK RAPIER NRKRV2 90 sprchový kout 900x900x1900mm rohový, posuvný bílá/grape 1AN70100ZG

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055868507050027
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 13 690 Kč

Akční cena: 10 952 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK RAPIER NRKRV2 90 sprchový kout 900x900x1900mm rohový, posuvný bílá/grape 1AN70100ZG

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 900 mm
Hloubka: 900 mm
Výška: 1900 mm

Šířka vstupu: 495 mm
Rádius: -
Tloušťka výplně: 6 mm
Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: grape
Provedení rámu: bílá

- výrobek tvoří čtyři pevné rovné díly, z nichž dva díly tvoří posuvné dveře
- k bílému koutu jsou součástí dodávky madla v provedení bílá/satin, k satinovému koutu jsou madla v provedení chrom/satin
- masivní vodící profily
- RAVAK AntiCalc vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- SilentRun - tichý chod sprchového koutu
- mechanismus odklápění skla v řadě Blix a Rapier usnadňuje údržbu sprchového koutu

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Kombinací s pevnou stěnou typu RPS vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U. Sprchový kout umíme řešit i na míru.

Sprchové kouty a dveře řady Rapier vás zaujmou především svým osobitým designem s masivními profily. Dokonalý pojezdový systém je ve spodní části opatřen systémem AntiBlock, který brání křížení a zadrhávání posuvných částí koutu a zaručí vám tak tichý a bezporuchový chod a dlouhou životnost.
Kontrast mezi jednoduchou elegancí ploch čistého skla a výrazností rámové konstrukce dodává sprchovému koutu Rapier jedinečný vzhled. Rámy sprchových koutů a dveří Rapier nabízíme v barvě bílé nebo satin (stříbrná matná). Skleněná výplň je z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a skla jsou ošetřena ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc, která zabraňuje usazování vodního kamene a dalších sedimentů.