RAVAK CLEANER čisticí přípravek 500ml

Výrobce Ravak
Kód zboží 238900068500000007
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 160 Kč

Naše cena: 136 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Objem: 500 ml

- přípravek určený k čištění sanitárních zařízení
- určen k odstranění mastnoty a zbytků z vodovodních baterií, akrylátových van, vaniček, výplní sprchových koutů, dveří a vanových zástěn či dveří a keramických usazenin
- používejte bez omezení v rámci běžné denní držby

Velká část běžných desinfekčních a čisticích prostředků obsahuje chlor či jiné agresivní látky, které mohou sanitární výrobky ve vaší koupelně nenávratně poškodit. Proto firma RAVAK vyvinula vlastní čisticí prostředky, jejichž účinky jsou pravidelně testovány. Vyvarujte se používání neodzkoušených čisticích prostředků ve vaší koupelně!
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 196.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 676.64 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 196.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 676.64 KB