ROTH SBL boční zástěna 720x2000mm, plast, brillant/transparent

Výrobce Roth
Kód zboží 238002372007100088
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 7 558 Kč s DPH *

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Šířka: 720 mm
Výška: 2000 mm

Materiál: plast
Barva: brillant/transparent

- ilustrační foto

Exkluzivní boční stěna Roltechnik SBL (levá stranová varianta) a SBP (varianta pravá) je určena k doplnění swingujících sprchových dveří, v tomto případě modelu SDOL(P)1, na plnohodnotný sprchový kout, který svými parametry hravě strčí většinu konkurence do kapsy. Precizní zpracování všech komponent a nekompromisní důraz na okázalou stylovost činí z této boční sprchové stěny velmi zajímavou volbu i pro ty nejnáročnější zákazníky.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: ROTH SBL boční zástěna 720x2000mm, plast, brillant/transparent

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?