VILLEROY & BOCH VENTICELLO klozet 375x560mm závěsný, s hlubokým splachováním, bez vnitřního okraje, bílá Alpin CeramicPlus

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 228077588005000215
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 19 929 Kč

Akční cena: 14 947 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28.02.2022

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 375 mm
Hloubka: 560 mm
Výška: 330 mm
Hmotnost: 22,9 kg

Barva: bílá Alpin CeramicPlus

- vodorovný odpad
- s hlubokým splachováním bez vnitřního okraje (Rimless)
- včetně montážní sady SupraFix 2.0
- s úsporným systémem AQUAREDUCT - spotřeba vody 3/4,5 l
- nevhodné pro tlakové / pneumatické splachovače
- CeramicPlus je povrch, který se velmi snadno udržuje a který odpuzuje nečistoty. Speciální technologie zušlechťování glazury zajišťuje, že se kapky na povrchu okamžitě shluknou do kuliček a stečou do odpadu, dříve než stačí zaschnout nečistoty a složky vody způsobující vodní kámen. Glazura zůstává čistší, povrch lze snadno opláchnout čistou vodou. Mnoho vlastností, které způsobují lesk vaší keramiky a vrhají odlesk i na vás.

VENTICELLO znamená v italštině vánek - a právě jako příjemný letní vánek vstupují do Vaší koupelny jemné designové křivky závěsného WC Villeroy Boch VENTICELLO, jedinečného keramického výrobku, který udělá sanitární interiér útulnější a Váš život pohodlnější.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 161.39 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 161.39 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: VILLEROY & BOCH VENTICELLO klozet 375x560mm závěsný, s hlubokým splachováním, bez vnitřního okraje, bílá Alpin CeramicPlus

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?