TOTO SG WC mísa 390x582mm závěsná, bílá

Výrobce TOTO
Kód zboží 228077582805000004
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 21 582 Kč

Akční cena: 16 186 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

TOTO SG WC mísa 390x582mm závěsná, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 390 mm
Hloubka: 582 mm
Výška: 339 mm
Hmotnost: 28 kg

Materiál: keramika
Barva: bílá

- pouze WC mísa
- vodorovný odpad
- hluboké splachování 4,8 l
- Tornado Flush funkce - voda stříkající pod velkým tlakem ze dvou až tří trysek vyčistí hygienicky a nehlučně celý vnitřní prostor záchodové mísy
- CeFiONtect- glazura, která předurčuje dlouhou životnost a zabraňuje hromadění plísní, vodního kamene a odpadních látek
- RIMLESS splachování (bez oplachovacího okruhu ) - Záchodové mísy v provedení rimless jsou standardní součástí všech toalet TOTO. Okraj mísy je zcela otevřený, není zde žádný keramický kryt, kde by se mohly hromadit nečistoty a bakterie. Díky tomu se záchodová mísa snadno, rychle a důkladně vyčistí.

Čtvercová geometrie je odpovědí pro lidi, kteří chtějí aerodynamický tvar a nadčasovou eleganci. Impozantní nábytek má hladký, téměř plynulý povrch, s chromovanými a nerezovými detaily, aby odrážely chladnou eleganci. Tyto zaoblené prvky mohou být kombinovány s dřevěnými plochami pro teplý vzhled.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 134.28 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 423.41 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 134.28 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 423.41 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: TOTO SG WC mísa 390x582mm závěsná, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?