TOTO GIOVANNONI WC mísa 430x543mm závěsná, bílá, CW882Y

Výrobce TOTO
Kód zboží 228077582805000006
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 21 853 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

TOTO GIOVANNONI WC mísa 430x543mm závěsná, bílá, CW882Y

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 430 mm
Hloubka: 543 mm
Výška: 337 mm
Hmotnost: 26 kg

Materiál: keramika
Barva: bílá

- pouze WC mísa
- vodorovný odpad
- hluboké splachování
- Tornado Flush funkce - voda stříkající pod velkým tlakem ze dvou až tří trysek vyčistí hygienicky a nehlučně celý vnitřní prostor záchodové mísy
- CeFiONtect- glazura, která předurčuje dlouhou životnost a zabraňuje hromadění plísní, vodního kamene a odpadních látek
- RIMLESS splachování (bez oplachovacího okruhu ) - Záchodové mísy v provedení rimless jsou standardní součástí všech toalet TOTO. Okraj mísy je zcela otevřený, není zde žádný keramický kryt, kde by se mohly hromadit nečistoty a bakterie. Díky tomu se záchodová mísa snadno, rychle a důkladně vyčistí.

WASHLET revoluční technologie od předního japonského výrobce, která zlepšuje hygienické standardy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 157.00 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 423.41 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 157.00 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 423.41 KB