JIKA PURE závěsný klozet 355x540x360mm hluboké splachování, vodorovný odpad, bílá Jika Perla

Výrobce Jika
Kód zboží 228077540505000065
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 6 834 Kč

Akční cena: 5 126 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

JIKA PURE závěsný klozet 355x540x360mm hluboké splachování, vodorovný odpad, bílá Jika Perla

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 355 mm
Hloubka: 540 mm
Výška: 360 mm

Barva: bílá

- hluboké splachování
- vodorovný odpad
- standardní připojení na vestavné konstrukce
- včetně instalační sady Easy fi t

Jika Perla: Speciální povrchová úprava nanesená na vypálenou glazuru keramického výrobku, která odpuzuje vodu a zabraňuje usazování vodního kamene. Inspiraci našli tvůrci přímo u královny květin – u růží. Stejně jako na jejich okvětních plátcích se voda sbalí do kapiček, které se rychle skutálí pryč. Stačí tedy proud vody, občas přeleštit povrch umyvadla, klozetu či bidetu vlhkým hadříkem do sucha. Tuto voděodolnou povrchovou úpravu aplikujeme na objednávku po výpalu keramického výrobku u vybraných Jika keramických setů. JIKA perla je vhodná na umyvadla z vnější i vnitřní strany. Pouze nábytková umyvadla nejsou k dostání s tímto postřikem. Na klozetové mísy a urinály JIKA perlu nanášíme z vnější strany keramického výrobku (v případě nanesení JIKA perly i ve vnitřní části klozetové mísy a urinálu by došlo k neúplnému oplachu).
Povrch ošetřený JIKA Perlou nesmí být ošetřován abrazivními čistícími prostředky.

Tento klozet je nejen zajímavý na pohled, ale poskytne především pohodlí, protože byl navržen na základě zkušeností při konstrukci těch nejpohodlnějších židlí. Je projektovány na výšku 43 cm od podlahy, což zohledňuje nejen stárnoucí generaci, jíž se špatně vstává, ale i stále vyšší populaci, která za poslední století narostla o celých 10 cm. Má odpad kapotovaný, tedy ukrytý, takže není vidět shora ani zdola od podlahy. Plná kapotáž nejen zajímavě vypadá, ale také podstatně ulehčí udržování koupelny. Jejich zadní stěna je totiž napevno přisazena ke zdi, takže podlahu kolem lze jednoduše vytřít.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 81.15 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 81.15 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: JIKA PURE závěsný klozet 355x540x360mm hluboké splachování, vodorovný odpad, bílá Jika Perla

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?