IDEAL STANDARD TONIC II AQUABLADE závěsný klozet 365x550mm vodorovný odpad bílá K315801

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 228077537505000108
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 13 915 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

IDEAL STANDARD TONIC II AQUABLADE závěsný klozet 365x550mm vodorovný odpad bílá K315801

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 355 mm
Hloubka: 560 mm
Výška: 350 mm

Barva: bílá
Materiál: slinutý keramický střep

- vodorovný odpad
- pro podomítkovou nádržku se splachovací kapacitou od 4,5l a podomítkový tlakový splachovač
- instalace s upevňovací sadou do plné stěny nejméně 120 mm nebo s nosným rámem do lehkých zděných a sádrokartonových příček
- včetně skrytého upevnění

AQUABLADE technologie:
- exkluzivní a patentovaná technologie nabízí vynikající splachovací výkon, a to i při sníženém objemu splachovací vody. Tato unikátní, inovativní technologie splachování je koupelnovým ekvivalentem vynálezu proudového motoru. Na rozdíl od dosavadních způsobů splachování, kdy nedochází k oplachu celé plochy toaletní mísy. Přibližně 20% mísy zůstává po spláchnutí neumyto a zadní „špinavá zóna se obvykle zcela neopláchne. U klozetů se splachovací technologií AquaBladeTM dochází ke 100% oplachu mísy pod oplachovým kanálkem a toaletu je tak možné udržovat dokonale čistou.

Doporučení: Skryté upevnění instalujte pouze na kompletně dokončenou stěnu s obklady v místě upevnění.

Esteticky dokonalý vzhled klozetů Tonic II se vyznačuje jednoduchými ladnými liniemi a moderním vzhledem. Vyberte si klozet, který Vám bude nejvíce vyhovovat: závěsný, stacionární nebo kombinovaný se splachovací nádržkou. Vždy budete mít jistotu, že jste si vybrali dokonale vypadající klozet, který perfektně splachuje.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 484.72 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 484.72 KB