IDEAL STANDARD CONNECT SPACE závěsný klozet 360x480mm vodorovný odpad bílá Ideal Plus E8018MA

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 228077537505000085
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 9 958 Kč

Naše cena: 7 469 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 480 mm
Výška: 340 mm

Barva: bílá Ideal Plus

- upevnění 2 x M12 x 150 mm do plné stěny nejméně 120 mm nebo s nosným rámem do lehkých zděných a sádrokartonových příček

- prostorově úsporné WC
- hluboké splachování
- odtok vodorovný
- glazováno pod kruhem
- pro podomítkovou nádržku se splachovací kapacitou od 4,5 litrů nebo pro podomítkový tlakový splachovač 3/4"

Nezbytné příslušenství:
- Connect klozetové sedátko Soft-close z duroplastu. Kloub k sedátku nerez.
- Connect klozetové sedátko z duroplastu. Kloub k sedátku nerez.

Ideal Plus je povrchová úprava, která slouží k ochraně povrchu výrobku proti vodě a nečistotám. Díky svému speciálnímu složení urychluje stékání vody z povrchu, a proto se výrobky s povrchovou úpravou Ideal Plus snadno udržují. Tato technologie byla vyvinuta ve spolupráci s naším technologickým partnerem firmou "3M", která je jednou s nejvýznamnějších společností v tomto oboru. Vynikající vlastnosti a odolnost úpravy Ideal Plus potvrdil i německý institut pro certifikaci výrobků "TÜV Rheinland, Berlin/Brandenburg".

Nový trend v koupelnovém designu do malých koupelen – nová kolekce Connect Space kombinuje keramické zařizovací předměty, včetně umyvadel s malou hloubkou (38cm), zkrácený závěsný klozet a bidet (hloubka pouze 48cm), kombi klozety a koupelnový nábytek. Všechny prvky jsou velmi vynalézavě navrženy tak, aby byly vhodné pro malé nebo problematické prostory.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 484.72 KB
Technický list PDF 286.99 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 484.72 KB
Technický list PDF 286.99 KB