DEEP BY JIKA zvýšená mísa ke kombiklozetu 360x670mm, vodorovný odpad, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 228024540505000035
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 3 864 Kč

Akční cena: 2 898 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 30. 11. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DEEP BY JIKA zvýšená mísa ke kombiklozetu 360x670mm, vodorovný odpad, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 670 mm
Výška: 450 mm

Barva: bílá

- zvýšená mísa
- vodorovný odpad
- hluboké splachování
- s instalační sadou
- nádržku nutno objednat zvlášť

Koupelna pro pohybově limitované osoby vyžaduje jiné řešení prostoru i jiné tvary a rozměry zařizovacích předmětů než koupelna běžná. Co se ale týče atmosféry a vzhledu, neexistuje žádný rozumný důvod, aby koupelna pro handicapované v něčem zaostávala za moderní designovou koupelnou pro zdravé uživatele. Program značky Jika pro tělesně postižené osoby je jasným důkazem. Zvýšená kombinační mísa Deep by JIKA s vodorovným odpadem byla navržena pro uživatele odkázané na invalidní vozík nebo pro starší a pohybově omezené občany. Ocení je rovněž osoby s nadměrným vzrůstem. Pro kombinační mísu je nutné objednat nádrž a sedátko s poklopem Deep by JIKA.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 294.32 KB
Montážní návod PDF 3.79 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 294.32 KB
Montážní návod PDF 3.79 MB