VILLEROY & BOCH MEMENTO umyvadlo 500x420x140mm, bez přepadu, Bílá Alpin CeramicPlus

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 220017088000500329
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 12 917 Kč

Akční cena: 9 688 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 30. 11. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

VILLEROY & BOCH MEMENTO umyvadlo 500x420x140mm, bez přepadu, Bílá Alpin CeramicPlus

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 500 mm
Hloubka: 420 mm
Výška: 140 mm
Hmotnost: 17 kg

Barva: Bílá Alpin CeramicPlus

- pro 3-otvorovou armaturu
- prostřední otvor pro armaturu proražen
- upevnění na zeď
- držák na ručníky: montáž z boku (lze namontovat 2 kusy)
- nutné použít neuzavíratelný ventil
- CeramicPlus

CeramicPlus povrchová úprava omezující ulpívání nečistot a vodního kamene - splní přání a požadavky pro každou koupelnu.

„Méně je více – leitmotiv kolekce Memento se odráží nejen v puristicky přímých liniích, ale i v novátorském ozvučení. Skrytě instalovaná audiosoustava poskytuje excelentní zvukový zážitek. Exkluzivní povrch nábytku „bright oak tvoří atraktivní haptický a vizuální kontrast k lesklému sklu a keramice. Stejně kvalitní a současně praktické jsou výsuvné díly bez úchytek s tlumiči dovírání.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.