TEIKO ARGO sprchová vanička 90x90x35cm, R55cm, čtvrtkruh, akrylát, bílá

Výrobce Teiko
Kód zboží 244033081005150019
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 995 Kč

Akční cena: 3 746 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

TEIKO ARGO sprchová vanička 90x90x35cm, R55cm, čtvrtkruh, akrylát, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 35 cm
Rádius: 55 cm

Materiál: akrylát
Barva: bílá

- k vaničce ARGO je k dispozici krycí panel
- vhodná v kombinaci se sprchovými zástěnami s radiusem R55
- k vaničce ARGO je možné zakoupit společně s plastovými nožičkami také balíček k montáži sprchových vaniček ARGO, ve kterém je obsažena plastová nožička společně s kovovou výztuhou.

Novinka roku 2009 - hluboká vanička ARGO - reaguje svým řešením zejména na poptávku zákaznic. Je praktická a má všestranné využití. Čtvrtkruhový rozměr 90 x 90 cm přináší oblíbený a prostorově úsporný styl sprchového koutu, jenž je vhodný do malých bytů a unifikovaných bytových jader.
Originální oválný design a hloubka 35 cm z něj však dělá vysoce účelný mezistupeň mezi sprchovým koutem a vanou. A to nejen tím, že ve vaničce pohodlně okoupete své malé děti. Vnitřní prostor lze prakticky využít i při namáčení ložního prádla do aviváže, kropení pokojových rostlin, umývání větších předmětů s použitím ochranné gumové podložky.
Umístěním sedátka do rohu hluboké vaničky se z Arga stává HIT, který 100% uspokojí každou prakticky založenou ženu.Vanička Argo je vyrobena ze špičkového, odolného a na dotek velmi příjemného materiálů Lucite, jenž je dodáván v hladkém sněhobílém designu s desetiletou záruční garancí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 95.13 KB
Technický list PDF 400.88 KB
Montážní návod PDF 1.54 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 95.13 KB
Technický list PDF 400.88 KB
Montážní návod PDF 1.54 MB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: TEIKO ARGO sprchová vanička 90x90x35cm, R55cm, čtvrtkruh, akrylát, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?