JIKA TANZA PLUS vana 160x75cm, ocelová, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 246034040505450015
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 6 297 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

JIKA TANZA PLUS vana 160x75cm, ocelová, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1600 mm
Hloubka: 750 mm
Výška: 390 mm
Objem: 200 l
Tloušťka materiálu: 2,8 mm

Materiál: ocel
Barva: bílá

- bez podpěr
- ocelové vany ze smaltované oceli jsou hygienické, odolné proti kyselinám, poškrábání i oděru, nepodléhají změně barvy ani tvaru jejich nespornou výhodou je jejich prakticky neomezená životnost při správné údržbě

Tvarová stálost, odolnost proti změnám teploty, dlouhá životnost, snadná údržba a příznivé ceny jsou hlavními přednostmi anatomicky tvarovaných van a sprchových vaniček z pevné smaltované oceli. V sortimentu Jika můžete vybírat také z dalších materiálů, kterými jsou keramika a litý mramor. Právě z inovativního litého mramoru jsou vyráběny sprchové vaničky Padana a díky svým speciálním vlastnostem by neměly uniknout vaší pozornosti.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 257.08 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 257.08 KB