JIKA ALMA vana klasická 1600x750x390mm ocelová, včetně madel, Antislip, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 246034040505450010
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 4 930 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

JIKA ALMA vana klasická 1600x750x390mm ocelová, včetně madel, Antislip, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1600 mm
Hloubka: 750 mm
Výška: 390 mm
Objem: 170 l
Barva: bílá

- včetně madel
- ocelové vany ze smaltované oceli jsou hygienické, odolné proti kyselinám, poškrábání i oděru. Nepodléhají změně barvy ani tvaru.
- jejich nespornou výhodou je jejich prakticky neomezená životnost při správné údržbě.
- ocelové vany Jika se vyrábějí z ocelového pásu, který má tloušťku 1,5 až 1,8 mm nebo 2,5 až 2,8 mm. Po vytvarování na speciálních lisech se na materiál nanášejí 3 vrstvy smaltu. Každá vrstva smaltu se následně vypaluje v peci.
- k ocelovým vanám Alma doporučujeme použít jednodílné nebo dvojdílné zástěny Cubito.
- Antislip: je povrchový povlak, který se nanáší po smaltování a následně se vypaluje, čímž se optimálně spojí se strukturou povrchu. Vrstva vykazuje vysokou stabilitu a je rovněž snadno
čistitelná a odolná proti kyselinám i oděru. Antislip je testován podle německé průmyslové normy DIN 51097 a disponuje nadprůměrnými protiskluzovými vlastnostmi.

Tvarová stálost, odolnost proti změnám teploty, dlouhá životnost, snadná údržba a příznivé ceny jsou hlavními přednostmi anatomicky tvarovaných van a sprchových vaniček Jika z pevné smaltované oceli. Jejich netradičním umístěním ve své koupelně získáte skutečně nadstandardní prostor.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 257.08 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 257.08 KB