RAVAK BE HAPPY 150 L asymetrická vana 1500x750mm akrylátová, levá, bílá

Výrobce Ravak
Kód zboží 246033068505500081
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 8 090 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK BE HAPPY 150 L asymetrická vana 1500x750mm akrylátová, levá, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka: 1500 mm
Šířka: 750 mm
Objem: 185 l
Hmotnost: 22 kg

Materiál: akrylát
Barva: bílá

- levá varianta
- její unikátní tvar snižuje spotřebu vody a šetří místo v koupelně, přitom ale neomezuje pohodlí při koupání
- k vaně BeHappy je možné zakoupit příslušenství (podporu, vanový odtokový komplet s přepadem ClickClack), případně praktické doplňky – podhlavník, čelní panel
- pokud doplníte vanovou zástěnou VS3, stane se z vany v případě potřeby prostorný sprchový kout
- koncept - kompletní harmonicky sladěný celek pro zařízení celé koupelny - obsahuje vanu, umyvadlo a případně i nábytek
- výrobek je nabízen v pravé a levé variantě
- do vany lze instalovat Chromoterapii H2O Color - podhladinové osvětlení
- záruka na vany 10 let při dodržení montážního návodu a užití doplňků značky RAVAK

Pro ucelené řešení koupelny doporučujeme vanu BeHappy kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy ( podhlavníkem BeHappy, umyvadlem BeHappy, vanovou zástěnou VS3), koupelnovým nábytkem a dalšími výrobky RAVAK.

Důmyslně propracovaná vana i do nejmenší koupelny.V případě, že se vám do koupelny nevejde současně sprchový kout i vana, vyberte si asymetrickou vanu. Šetří místo, mají ploché širší dno, které umožní i běžné sprchování a jejich vnitřní uhlopříčka je průměrně až o 20 cm delší než úhlopříčka klasické obdélníkové vany. Poskytují tak překvapivě velký prostor pro koupání a doplněné vanovou zástěnou vyřeší i sprchování bez potopy. Všechny asymetrické vany můžete vybírat v pravé nebo levé variantě, která je určena umístěním vanového sedátka v pravém nebo levém rohu koupelny. Pro větší pohodlí a bezpečí nabízíme k většině van podhlavníky a případně madla. Některé je s ohledem na tvar vany také možné osadit hydromasážním systémem.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 426.72 KB
Certifikát PDF 2.17 MB
Montážní návod PDF 744.43 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 426.72 KB
Certifikát PDF 2.17 MB
Montážní návod PDF 744.43 KB