LAUFEN ILBAGNOALESSI ONE samostatně stojící vana 2030x1020mm s rámem, senzor, LED osvětlení, vzduchová/vodní masáž, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 246022651504350012
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 282 125 Kč

Akční cena: 239 806 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31.1.2021

Zboží nelze zakoupit online, pro nákup a objednání produktů prosím navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 2030 mm
Hloubka: 1020 mm
Výška: 575 mm
Objem: 230 l
Barva: bílá

- s rámem
- senzorové ovládání
- vzduchová a vodní masáž
- LED osvětlení

Charakteristickými znaky série Il Bagno Alessi One jsou nadčasové tvary a brilantní představivost s nádechem výstřednosti. Klíčovým designovým prvkem je samostatně stojící umyvadlo, láskyplně označované jako Tam-Tam díky jeho podobnosti s bubnem. Prvek odlévaný jako jediný kus zapouzdřuje ve sloupku všechny prvky instalace. Z tohoto keramického kusu organického vzhledu přímo vyzařuje smyslnost, přičemž se jedná o jeden z nejpůsobivějších keramických výrobků na trhu koupelen. Stejný designový jazyk vyznávají i ostatní umyvadla, impozantní vana, keramická sprchová vanička, klozety, bidety a urinály z této produktové řady. Definují tak jemný ženský styl v prostředí koupelny.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 4.75 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 87.06 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 4.75 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 87.06 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: LAUFEN ILBAGNOALESSI ONE samostatně stojící vana 2030x1020mm s rámem, senzor, LED osvětlení, vzduchová/vodní masáž, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?