VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS zápustné umyvadlo 450mm s přepadem Star White CeramicPlus 614045R2

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 220075588000600010
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 12 161 Kč

Akční cena: 9 120 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS zápustné umyvadlo 450mm s přepadem Star White CeramicPlus 614045R2

- průměr: 450 mm
- hmotnost: 10,30 kg
- barva: Star White CeramicPlus

- bez plochy pro otvor pro armaturu
- s přepadem
- včetně výřezové šablony
- včetně prodloužené kuličkové tyče pro excentrické ovládání odtokového ventilu
- vnější strana glazovaná
- CeramicPlus je povrch, který se velmi snadno udržuje a který odpuzuje nečistoty. Speciální technologie zušlechťování glazury zajišťuje, že se kapky na povrchu okamžitě shluknou do kuliček a stečou do odpadu, dříve než stačí zaschnout nečistoty a složky vody způsobující vodní kámen. Glazura zůstává čistější, povrch lze snadno opláchnout čistou vodou. Spousta vlastností, které způsobují lesk vaší keramiky a vrhají odlesk i na vás

Výborný nápad s velkou variabilitou. Villeroy&Boch LOOP & FRIENDS ukazuje klasickou umyvadlovou mísu v novém světle. Perlou umyvadel k montáži na desku je keramický uzávěr odpadu, který může být pevný nebo uzavíratelný. Jednotný charakter umyvadel tvoří nezapomenutelný, harmonický design. Pro milovníka moderního stylu, Villeroy&Boch LOOP bude ozdobou koupelny, která svým harmonickým vzhledem nabízí možnost kombinace s různými materiály a nábytkem, například s kolekcí Villeroy&Boch SHAPE nebo Villeroy&Boch CENTRAL LINE.